Naši lidé

 • Ivan Bartoš

  Ivan Bartoš

  Předseda strany, celostátní lídr a garant volebního programu Pirátů v oblasti obrany a kyberbezpečnosti

  PhDr. Ivan Bartoš vystudoval informační vědu a knihovnictví. Profesí je systémový a databázový architekt. Vystupuje jako DJ a hudebník, angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

  Celý profil

 • Petr Třešňák

  Petr Třešňák

  Poslanec Parlamentu České republiky a garant volebního programu pro oblast průmyslu a obchodu

  V současné době je také místopředsedou krajského sdružení Karlovarský kraj. Ing. Petr Třešňák je energetik v oblasti bezpečnosti jaderných elektráren, věnuje se mimo jiné obnovitelným zdrojům a jejich nasazení v prostředí ČR. Jedním z jeho úspěchů je nasazení transparentních bankovních účtů v Mariánských Lázních.

  Celý profil

 • Jakub Michálek

  Jakub Michálek

  Předseda poslaneckého klubu Pirátů, místopředseda strany, místopředseda ústavně právního výboru PSP ČR a poslanec Pirátů zodpovědný za oblast justice.

  Mgr. et Mgr. Jakub Michálek vystudoval právo a fyziku na Karlově univerzitě, následně pracoval jako právník, pražský zastupitel a poslanec. Zaměřuje se na svobodný přístup k informacím, autorské právo a digitální ekonomiku.

  Celý profil

 • Tomáš Koláčný

  Tomáš Koláčný

  Radní města Brna pro otevřenost a participaci a místopředseda Pirátů v Jihomoravském kraji

  Vystudoval elektrotechniku, v jeho funkci na brněnském magistrátu se mu podařilo prosadit, aby občané částečně spolurozhodovali o tom, které projekty budou placeny z městské pokladny (tzv. participativní rozpočet)

  Celý profil

Navrhni úpravu